Grafik Tasarım

Profesyonel grafik tasarım, logo tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımları konusunda hizmet veriyoruz. Grafik tasarım fiyatları için doğru adresiniz. Grafik tasarım yapacağınız reklam çalışmalarının kaliteli olmasına olanak sağlar. Ayrıca hedef kitlenize vermek istediğiniz mesajın etkili bir şekilde iletilmesine de olanak sağlar. Bu sayede bulunduğunuz sektör içerisinde fark oluşturabilir ve kaliteli bir büyüme sağlayabilirsiniz. Özellikle firmanızın logosunun mutlaka alanında uzman bir grafiker tarafından hazırlanması gerekir.

Profesyonel Grafik Tasarım Hizmetlerimizin Detayları
Firmalar, çağın ihtiyaçları doğrultusunda birçok şirketin gerek duyduğu grafik tasarım ve hizmetler konusunda kaliteli çözümler üretmektedir. Bu anlamda firmalar, sizlere kurumsal kimlik oluşturmak, logo tasarımı ve web sitesi tasarımı yanında baskılı veya online ortamlar için ürün katalogları, broşür, kartvizit ve afiş oluşturulması konularında da detaylı ve proje hizmetleri vermektedir. Firmanız için gerekli katalog ve broşürlerin oldukça kaliteli ve firmanızın kimliğinin yansıtılacağı bir şekilde oluşturulması ve basılması sağlanılan kaliteli hizmetlerdendir. Bu iş içerisinde tasarım için sağladığı grafik tasarım hizmetleri ile dergi ve bülten, kartvizit gibi grafik konulu tüm işlerinizde sizlere hizmet vermekte olan firmaları tercih edebilirsiniz. Tasarım işini yaptıracağınız şirket, şirketinizin en iyi ve profesyonel şekilde algılanması için büyük bir çaba göstermesi gerekiyor.

Grafik Tasarım Nasıl Yapılır?
Grafik tasarım uzmanı olarak yapılacak olan çalışma öncesi nasıl bir izlenim oluşturmak istediğiniz belirlenir ve bu doğrultuda çalışma yapılır. Bunun için alanında uzman kadro size yardımcı olacaktır. Grafik tasarım tecrübe isteyen bir konu olduğu için ilgili programlara hakim olmak gerekir. Bunun için bünyemizde yer alan tüm personel programlar konusunda yetenekli kişilerden oluşur. Grafik tasarım ve web tasarım aşamasında kullanılacak olan renkler ve ilgili içerikler bir uyum içerisinde yer alır. Karşı tarafın gözlerini yormayacak ve ilk bakışta dikkat çekecek tasarımlar seçilir. Bu sayede ilgili mesajı karşı tarafa olumlu bir şekilde iletebilirsiniz. Sunulan tüm bu hizmet içeriği kurumsal olarak yer alır. Grafik Tasarım Fiyatları yapılacak olan çalışmaya göre farklılık gösterir. Vatan Çetinel olarak bu konuda ekonomik fiyat politikasını benimseyerek size yardımcı olurum. Özellikle de dijital platform içerisinde hazırlayacağınız tasarımların güçlü olması prestij açısından da size katkı sağlar. Bunun için titiz bir çalışma yaparak size yardımcı olunur.

Grafik Tasarım Avantajları Nelerdir?
Birçok firma logosundan tanındığı da asla unutulmamalıdır. Bunun için logonun uygun renk tonları ile hazırlanması yeterli olacaktır. Yapılacak olan grafik tasarımın mutlaka modern yapıya uygun olması da gerekir Sırada basit bir tasarım karşı tarafta ilki bırakmaz. Modern görsel şıklığa sahip estetik tasarımla ilgi çekici olarak yer alır. Reklam uzmanı olarak da başarılı hizmetlerini sürdürerek, kurumsal kimlik tasarımları doğrultusunda birinci sınıf hizmet sunmaktayız... Grafik tasarımın işletmenize birçok yararı bulunuyor ve özellikle işini e-ticaret alanına taşımak isteyenler için tasarım son derece önemlidir. Öncelikle tanınma oranını yükseltir. İlgili tasarımlar kurumsal olduğunuzu gösterir ve karşı tarafta bir ilgi uyanması oluşturur. Bu konuda geliştirdiğimiz özel yöntemler ile size yardımcı oluyor ve kısa sürede tasarımlarınızı yaparak size teslim ediyoruz. Grafik tasarım modern ve kurumsal tasarımlar ile farkınızı ön plana taşıyabilir ve büyüme hedeflerinize, hedef kitlenize olumlu katkı sağlayabilirsiniz.

Tüm sektörlerin olmazsa olmazı olan reklam kampanyalarında kullandıkları en önemli iletişim kaynağı olan grafik tasarım, katalog, broşür, kartvizit, afiş, dış cephe çalışmaları (Cephe giydirme, bilboard, vinil, araç kaplama) logo tasarım gibi çalışmalarına kadar geniş bir kitleye kapsamlı hizmet vermekteyim. Grafik Tasarım işi ile sosyal medya alanında da başarılı olabilmeniz için gerekli olan tüm çalışma kurumsal olarak sunulur. Bu sayede hedeflediğiniz noktalara daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz sektör içerisinde de rekabet gücünüz artar.

 • Logo Tasarımı
 • Kartvizit Tasarımıt
 • Antetli Kağıt Tasarımı
 • Zarf Tasarımı
 • Not defteri, Bloknot Tasarımı
 • Kurumsal Kimlik

Web Tasarım

İlgili sektör içerisinde fark oluşturmak ve geniş kitlelere ulaşmak isterseniz hazırlanacak olan web sitesinin tasarımı mutlaka üst düzey olması gerekir. Bunun için de alanında uzman olarak bizden destek alabilirsiniz. Web sitesinin mutlaka kullanıcı dostu olarak hazırlanması yararınıza olacaktır.

İnternet kullanım alanı artık hayatımızın her yanına yayılmıştır. Adeta bizim ayrılmaz bir parçamız haline gelen internet olmadan gündelik hayatımıza devam etmek zorlaştı. Alışverişten, haberleşmeye, günlük tutmaktan sosyalleşmeye kadar internet bütün yaşantımızı ele geçirmiş durumdadır. Bu durumun hem avantajlı hem de dezavantajlı yönleri olabilir. Ancak bağımlılık haline getirmeden internetten yararlanmak hızla ilerleyen bu dünyaya uyum sağlamamızı ve daha iyi işler yapmamızı da destekler. Siz de internetin bu avantajlarından yararlanmak isterseniz bir web tasarım uzmanı ile anlaşabilir ve kendinize ait bir site yaptırabilirsiniz. Herhangi bir konuda yazıp çizmeyi seviyorsanız, farklı ve dikkat çekici ilgi alanlarınız varsa ya da ticaretle uğraşıyorsanız, kendi ürettiğiniz herhangi bir ürünü satmak isterseniz, ya da herhangi bir konuda başvurulan bilgi verici bir website tasarım yaptırmak isterseniz orijinal tasarımlardan seçmeniz gerekiyor. Artık web siteleri bizim dünyaya ve dışarıdaki insanlara açılan kapımız haline geldi. Siz de bu imkânlardan yararlanmak, dikkat çekici ve işlerliği olan bir web sitesine sahip olmak için web tasarım konusunda profesyonel bir uzmanla görüşebilirsiniz.

Web Tasarım Neden Önemlidir?
Web tasarım ve website tasarım konusunda en önemli noktalardan birisi de SEO optimizasyonudur. Bu optimizasyon işlemi anahtar kelimelerin düzenlenmesi anlamına gelir. SEO çalışması, araştırma yapan kişilerin ihtiyacına göre sitenizin anahtar kelimelerini en iyi hale getirmek ve iyileştirmek anlamına gelir. Web tasarım ya da website tasarım işleminin en kritik noktası budur. Anahtar kelimeleri düzenlemezseniz ve metnin içinde yayılıp uygun şekilde yer almasını sağlamazsanız siteniz arama motorlarında gözükmez ve siz de amacınıza ulaşamazsınız. Anahtar kelimeleri bu şekilde düzenlemek ve bu konuda yüzde yüz başarılı bir web sitesi tasarımı ileri düzeyde profesyonellik gerektirir. Web tasarım ihtiyacı duyan ve kendileri bu konuda araştırma yapıp kendi sitelerini hazırlamak isteyenlerin de en çok zorlandığı konu bu konudur.

SEO optimizasyonu website tasarım konusunda yetkin olmayan bir kişi tarafından yapılamaz. Anahtar kelimeler dışında sitede yer alan yazıların anlamlı, işlevsel ve amaca uygun bir şekilde düzenlenmesi de web tasarım işleminin en önemli parçasıdır. Yazı yazmak ve güzel bir içerik oluşturmak herkesin yapabileceği kolay bir işlem değildir. Sitenizdeki yazıların arama motorlarında hemen görünesi için web tasarım yapmak ise en zor konudur. Website tasarım sırasında en incelikli ve ayrıntılı olarak çalışılması gereken nokta burasıdır.

Web Tasarım Ayrıntıları
Web tasarım öncelikle açmak istediğiniz sitenizi hangi amaçla kullanacağınıza göre yapılır. Siteden tam olarak ne beklediğinizi ve bu siteyle ne yapmak istediğinizi web tasarım konusunda uzmanla görüşerek anlatmalısınız. Web tasarım sürecinin en zorlu aşaması tasarım kısmıdır. Tasarımın amacı sizin sitenizi, ürünlerinizi ya da markanızı en iyi şekilde anlatmaktır. Web siteniz sizin dünyaya açılma yerinizdir. Kendinizi anlatma ve ürünlerinizi ya da yazılarınızı sunma yerinizdir. O yüzden website tasarım mutlaka alanında uzman birisine yaptırılmalıdır.

Uygulamalı ve Kaliteli Web Tasarım Aşamaları
Tasarım sürecinden sonra website tasarım ile ilgilenen firma size ait olan fotoğraf ve görüntüleri sizin web sitenize yükleyebilir. Bu yükleme işlemi de sanıldığı kadar basit değildir. Yüklenecek olan yazılar ve resimler website tasarım ve yazılımı ile uyumlu bir hale getirilerek yüklenebilir. O yüzden mutlaka web tasarım konusunda yetkin olan birisi tarafından yapılabilir. Web tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi sitenin belirli standartlara sahip olmasıdır. Sitenin görsel etkililiği uyumlu ve belirli bir standarda göre düzenlenmiş olmasına bağlıdır. Web tasarım konusunda en önemli unsurlardan birisi de uluslararası kodlardır. Kodlar kısaca website tasarım işleminin anahtar formülleridir. Uluslararası kodlara ve bütün sürücülerde aramalara uygun olmadan yapılan bir web tasarım sizin sitenize her yerden ulaşılmasını engeller. Kodlar ve uyumluluk website tasarım konusunun kilit noktalarıdır. Eğer siteniz, website tasarım aşamasındayken bu kodlara uygun olarak hazırlamamışsa bilgisayarda araştırma yapan herkes size ulaşamaz ve siteniz amacına ulaşamaz. Kodlar konusunda hiçbir hataya yer verilmeden yapılan bir website tasarım en ideal olanıdır. Sizde benzersiz profesyonel bir web site yaptırmak istiyorsanız bize ulaşın...

 • Mobil uyumlu
 • Admin panelli
 • Seo uyumlu
 • Tasarımlı Temalar
 • Whatsapp eklentisi
 • Çoklu Dilli

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi, günümüzde globalleşen dünya ile birlikte her alanda ve her türden iş ve her çeşitten fırsatlar bulunmaktadır. Bununla birlikte birçok mecra da yerini yeni mecralara devretmektedirler. Bundan çok da uzak olmayan yakın bir geçmişte televizyon, radyo, gazete gibi mecralar şimdilerde yerini internet youtube, facebook, instagram ve google gibi arama motorlarına bırakmaya başlamıştır. Bu kapsamda yapılan analiz ve raporlamalar gösteriyor ki, işletmelerin gücüne güç katmak için sosyal medyanın gücüne ihtiyaç duyuyor. Sizde eğer işletmenizin gücüne güç katmak isterseniz, bu konuda birinci sınıf hizmet sunan sosyal medya yönetimi çerçevesi ile hedeflerinize kısa sürede erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Tam Olarak Nedir? Ne İşe Yarar?
Bu gibi sorular kafanıza takıldıysa öncelikle bu konuyu tam anlamıyla aydınlatalım. Sosyal medya yönetimi müşterilerine eldeki kısıtlı verilerle en yüksek miktarda fayda sağlamak amaçlı kuruluştur. Sosyal medya yönetimi bunu başarabildiği ölçüde müşterilerine yararlı olmaktadır. Bu fayda tek çeşit olmayıp tanıtım, insanlara ulaştırma ve özellikle de algı üzerinde olmaktadır. Aynı zamanda sosyal medya danışmanlığı sizi rekabet ortamında ayakta tutacak, rakiplerinizden her zaman bir adım önde olmanızı sağlayacak çalışma sistemi içerisindedir. Sosyal medya danışmanı şirketlerin, kişilerin, marka ve ürünlerin hedef kitlesine ulaşmasında en önemli araçtır.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları
Günümüzde internet ve sosyal hesap kullanımı giderek çok daha fazla kişi tarafından kullanılıyor. Ülkemizde ve dünya da sosyal hesap kullanım oranlarına baktığımızda Türkiye de ki sosyal hesap kullanıcı sayısı diğer ülkelerle karşılaştırıldığında azımsanmayacak sayıda olduğunu görmekteyiz. Sosyal medya yönetimi fiyatları müşterilerin istediği hizmet ve sağlanan maksimum fayda oranına göre değişmekte olup, aynı zamanda hizmet veren sosyal medya danışmanlığının çalışma yöntemine göre de değişmektedir.

Bu konuda net bir rakam vermek mümkün olmasa da bu konuda profesyonel olarak çalışmalarını sürdüren sosyal medya danışmanlıkları müşterilerin taleplerinizi analiz ederek fiyat çalışması yapmaktadır. Sosyal ağlarda vakit geçiren müşterilere ulaşmak için sosyal medya danışmanlığı hizmeti alanlar için ücret konusunda kesin bir miktar söylenebilmesi söz konusu değildir. Hedeflediğiniz müşteri kitlesi, bulunduğunuz sektörde ki rekabetin artması ve hedefleriniz doğrultusunda sizde sosyal medya danışmanlık hizmeti alırken fiyat bakımından değişkenliklerle karşılaşabilirsiniz. Sosyal medya da en önemli faktör içerik yönetimi olup, siz de sosyal medya uzmanı hizmeti ile marka değerinizi arttırabilirsiniz... Bu konuda profesyonel destek almak sosyal medya da kurumsal bir görünüm kazanmanız kadar daha çok kişiye ulaşmanızda son derece önemli etkenlere sahiptir.

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetinin Önemi
Her hizmet sektöründe olduğu gibi sosyal medya danışmanlığının da bir hizmet sektörü olduğunu kabul edersek, bu hizmetin belli bir ücret karşılığında müşterilere sunulduğu gerçeğini kabul etmiş bulunuruz.Sosyal medya yönetimi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimize yenilikçi hizmet kalitemiz ile birinci sınıf hizmet sunuyoruz. Bu kapsamda yapmış olduğumuz çalışma ve analizlerimizin doğrultusunda sektörel analizler yapan danışmanlık hizmeti sunan uzmanlıkla, müşteri kitlenizi analiz ederek en doğru çalışmaları yaparak sosyal medyanın gücünü kullanarak doğru kişilere ulaşmanızda sizlere yardımcı oluyorum... Sosyal medya danışmanlık hizmetin önemi günümüzde kesinlikle tartışılmaz olup, sizde danışmanlık hizmeti sayesinde kısa sürede doğru müşteri kitlenizi hedefleyerek marka bilirliğini ve markanızın popülerliğini artırabilirsiniz.

Büyümek İsteyen Her Firma Sosyal Medyayı Kullanmalıdır
Yapılması gereken doğru teknikleri kullanarak sizde sosyal medya da markanızın daha bilinir olmasını sağlayabilirsiniz. Yukarıdaki açıklamalardan da görüldüğü üzere işinde büyümek isteyen her firma ve kişisel iş sahipleri kişisel sosyal medya danışmanlığından faydalanmalıdırlar. Eğer sizlerde yukarıda gördüğünüz hizmetlerden profesyonel kişiler tarafından faydalanıp, rakiplerinizin en az bir adım önüne geçmek istiyorsanız ve markanızın sosyal medya da yer almasını istiyorsanız 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Marka bilinirliği artırmak isteyen müşterilerimiz sosyal medya danışmanlık hizmetimizi tercih ediyor. Üstelik bu hizmetler son derece piyasa fiyatına göre bakıldığında makul olup, bütçenizi sarsmadan sosyal danışmanlık hizmetlerimizden yararlanarak işletmenizin gücüne güç katabilirsiniz. İşini büyütmek ve daha çok müşteriye ulaşmak isteyen müşteriler bu konuda danışmanlık hizmetimizin tecrübelerinden yararlanmayı tercih ediyor. Kredi kartınızı kullanarak kolay ödeme seçeneklerimizle sizde sosyal danışmanlık hizmeti alarak müşteri kitlenize daha profesyonel şekilde sosyal hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

 • Aylık Yönetim
 • Profesyonel Tasarımlar
 • Takipçi Arttırımı
 • Aylık Rapor
 • İçerik üretimi ve paylaşılması
 • Reklam yönetimi

Video Prodüksiyon

Video prodüksiyon hizmetleri; teknoloji ve iletişim çağının en etkili unsurlarındandır. Kurumunuzu ya da markanızı görsel bir şekilde anlatmada önemli bir araçtır. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla marka tanıtımına yönelik olarak film çalışmalarınızı en iyi prodüksiyon yöntemleri ile yapıyoruz. Bünyemizde oluşturduğumuz ve markanıza özel olarak tasarlanan video tanıtım filmleri ile kurumunuzu ve fikirlerinizi görsel olarak anlatırken hedef kitlenize en uygun mesajı en hızlı şekilde verebileceksiniz.

Organizasyon

Firmanızın yapacağı herhangi bir etkinlik veya organizasyon için tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte bir çalışmayı sizler için planlıyor ve uyguluyoruz.Yapacağınız organizasyonun elbette ki ana amacı; markanızı veya kurumunuzu daha ileri bir noktaya taşımaktır. Ancak organizasyonda ki ufak tefek aksaklıklar dahi firmanızı ileri bir noktaya taşımaktan öte olumsuz değerlendirmelere yol açabilir ve hatta daha kötü bir noktaya geri döndürebilir. Bu yüzden bizim sizler için yapacağımız planlama ve uygulama safhalarına güvenin ve rahatça geri yaslanın. Organizasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz ses, ışık, profesyonel çekim, basılı materyaller, karşılama, uğurlama gibi her türlü ihtiyacınızı karşılar ve katılımcıların konforlu bir vakit geçirebileceği bir ortam oluşturacağımıza emin olabilirsiniz.